۱۳۸۹ خرداد ۱۲, چهارشنبه

مشت محکم فرج الله سلحشور بر دهان خودش: ببینید طرفداران باطل، زالو صفت‌ها و غارتگران طرفدار كدام كاندیدا هستند!

تنها و تنها یک دزد را پیدا کنید که یار و حامی احمدی نژاد نبوده باشد!

فرج الله سلحشور
: به مالك اشتر علی زمان احمدی نژاد رای می‌دهم!
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، فرج الله سلحشور كارگردان سینما و خالق اثر یوسف پیامبر (ع) عصر امروز در اجتماع میلونی حامیان محمود احمدی نژاد در مصلی تهران اظهار داشت: شركت در انتخابات یك وظیفه دینی، شرعی و عینی است و شما ملت بزرگ ایران باید دقت كنید كه در انتخاب خود به كسی رای دهید كه با ایمان و مومن باشد و فرهیختگان، علما، حوزه های علمیه و امت حزب الله طرفدار او باشند.
وی اضافه كرد: ببینید طرفداران باطل، زالو صفت‌ها و غارتگران طرفدار كدام كاندیدا هستند. وی در حالی كه مردم با فریاد بلند موسوی را دروغگو خطاب می‌كردند، افزود: به عنوان یك هنرمند قرآنی كه از اول انقلاب كاری جز كارهای ارزشی و در حوزه دفاع مقدس نساختم اعلام می‌كنم كه اكنون به مالك اشتر علی زمان احمدی نژاد رای می‌دهم. همه شما بچه حزب اللهی ها و هیئتی‌های برادر من حاج مهدی سلحشور، من و همینطور همه فرزندان من را كه از جمله روحانیون هستند می‌شناسید. ما به مالك اشتر علی زمان محمود احمدی نژاد رای می‌دهیم و بدانید كه بسیاری از هنرمندان سریال یوسف و بسیاری از هنرمندان مومن جمهوری اسلامی ایران به فرزند ایران رای می‌دهند.
كارگردان مجموعه تلویزیونی یوسف پیامبر(ع) اظهار كرد: دولت احمدی نژاد در عین صلابت و ایستادگی برای تحقق عدالت در جامعه جمهوری اسلامی تلاش كرد. در حالی كه 30 سال از جمهوری اسلامی گذشته اما بین دولتمردان و مردم فقیر همیشه دیوار حائل وجود داشت اما دولت نهم در صدد است تا این دیوار را بردارد و همه وزرا و مدیران كل به همه روستاها و شهرهای ایران سفر می‌كنند تا این فاصله را بستند و شما با حمایت از احمدی نژاد به خط آمریكا (نه) خواهید گفت و به حكومت علی وار آری می‌گویید.
منبع: خبرگزاری فارس

و اما یکسال بعد:
کارگردان "یوسف پیامبر" به 3 سال زندان محکوم شد!
شهر نوشت: فرج‌الله سلحشور نویسنده و کارگردان «یوسف پیامبر» در پی اثبات سرقت فیلمنامه این مجموعه در دادگاه دوم که بر اساس شکایت شهاب‌الدین طاهری شکل گرفته بود، به سه سال زندان و مبلغ یک میلیارد و پانصد هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد.
عباس بابویهی رئیس هیئت کارشناسی پرونده شکایت شهاب‌الدین طاهری (نویسنده کتاب ــ فیلمنامه دوجلدی یوسف صدیق) علیه فرج‌الله سلحشور (نویسنده و کارگردان مجموعه تلویزیونی «یوسف پیامبر») در خصوص حکم دادگاه دوم گفت: «مرحله اول دادگاه شکایت طاهری از سلحشور به محکویت این کارگردان مجموعه تلویزیونی «یوسف پیامبر» منجر شد.»
وی در ادامه افزود: «براساس حکم محکومیت در سرقت فیلمنامه «یوسف پیامبر»، فرج‌الله سلحشور کارگردان این مجموعه به 70 درصد مجازات کیفری محکوم شد که شامل سه سال زندان است. ایشان همچنین به میزان 20 درصد از آثار تهیه و ارائه شده شاکی استفاده غیرمجاز کرده که ارزش مادی این بخش از استفاده غیرمجاز معادل یک سوم از قیمت قرارداد تحقیق و نگارش فیلمنامه متهم با صدا و سیما است که محکوم به پرداخت مبلغ یک میلیاردو پانصد هزار تومان جریمه شده‌اند.»
وی در ادامه گفت: «این رای توسط قاضی حسینیان صادر شده که پرونده را برای گذراندن مراحل بازپرسی مجدد به دادسرا فرستاده‌اند.»
بابویهی در ادامه گفت: «طبق توهین‌هایی که سلحشور به طاهری کرده بود، طاهری از سلحشور شکایت کرد که روز گذشته قرار بود تا آقای سلحشور در دادگاه حاضر شوند، اما با اعلام قبلی زمان برگزاری این دادگاه به تعویق افتاد.»
رئیس هیئت کارشناسی این پرونده در پایان عنوان کرد: «باید دادگاه بعدی برگزار شود تا با توجه به صحبت‌های سلحشور، حکم دادگاه رسمی شود. با این حال علی لاریجانی رئیس مجلس از قاضی دادگاه درخواست کرده‌اند که نظرات تکمیلی در خصوص دادگاه سلحشور و طاهری در اسرع وقت بدست ایشان برسد.»
منبع: عصر ایران

هیچ نظری موجود نیست: