۱۳۸۸ بهمن ۲۲, پنجشنبه

از کار انداختن سایت خبرگزاری های دولت کودتا با رفرش کردن جمعی آنها

اگر کاربر فایرفاکس هستید و خارج از کشور زندگی میکنید و اینترت سرعت بالا دارید و حامی جنبش سبز هستید؛ هرچه سریعتر دست به کار شوید!
هدف نافرمانی: کند کردن و یا متوقف کردن دسترسی به سایت‌های پحش کننده اخبار دروغ در روز ۲۲ بهمن – در حمایت از هموطنانمان و در اعتراض به نبود رسانه های آزاد.

فقط کافیست افزونه ReloadEvery را از آدرس زیر روی فایرفاکس نصب کنید و سپس به آدرس سایت های دولت کودتا که دوست دارید آنها را از کار بیندازید بروید (مثلا خبرگزاری فارس، یا سایت رجا نیوز) و روی هر کجای صفحه آن سایت "راست کلیک" کنید. بعد به روی گزینه “ReloadEvery” بروید و سپس دوره زمانی که دوست دارید صفحه مربوطه Reload شود را انتخاب کنید (مثلا هر 5 ثانیه یکبار):

در صورت اینکه مدت زمانی را که دوست دارید در بین گزینه ها پیدا نکردید میشود روی “Custom” کلیک کنید و زمان مورد نظر خود را وارد کنید.
اگر این کار را هزاران نفر به طور همزمان انجام دهند و مدام صفحات این سایت های لجن پراکن را پشت سر هم رفرش کنند، سرور این سایت ها ترکیده و اینترنت از بوی گند و تعفن آنها خلاصی می یابد!

آدرس برخی از سایت های لجن پراکنی دولت کودتا:
www.farsnews.com
www.farsnews.net
www.farsnews.ir
www.kayhannews.ir
www.rajanews.com
www.irna.ir
www.irna.com
www.isna.ir
www.jahannews.com
www.tabnak.ir
www.alef.ir
www.iribnews.ir
www.irib.ir

توجه کنید که همزمان می توانید در فایرفاکس چندین tab باز کرده و برای چند سایت مختلف این افزونه را کار بیاندازید تا صفحات آنها مدام بارگزاری شده و ترافیک آنها را بالا ببرد تا از دسترس خارج شوند.

لینک نصب افزونه “ReloadEvery” روی فایرفاکس:

۶ نظر:

ناشناس گفت...

من از آمریکا شروع کردم و دارم دوستانمو تشویق می‌کنم که آنها هم این کار را انجام بدهند.

ناشناس گفت...

http://www.pagereboot.com/?url=http://farsnews.com&refresh=1

ناشناس گفت...

man ke daram in karo anjam midam shoma ham anjam bede

ناشناس گفت...

سلام
ممنون از زحماتتون
نکته مهمی وجود دارد که یک پلاگین دیگر هم باید در فایرفاکس برای حداکثر شدن تاثیر کار نصب شود. لطفاً توضیحات فنی پایین این صفحه را بخوانید:

http://nofalsenews.wordpress.com/2010/02/10/22bahman/

پیروز باشید
V

ناشناس گفت...

ما بیشماریم

ناشناس گفت...

ما بیشماریم