۱۳۸۸ مرداد ۲۵, یکشنبه

از امروز، همه پول هايتان را از بانک ها درآوريد و بلافاصله به «ارز» تبديل کنيد و نگه داريد!

بدانيد «خداوند سرنوشت هيچ قومی را تغيير نمی دهد، مگر آنکه خودشان بخواهند!» پس برای تغيير سرنوشت خود و فرزندانمان، همه با هم همّت کنيم! حکومت ظلم پابرجا نمی ماند، اگر ما همت کنيم.

ايمان بياوريم به آغاز حکومت مردم بر مردم

انجام کارهاي زير از عهده همه ما بر مي آيد و مي تواند ظرف مدت چند ماه دولت کودتا را از پا در آورد:

۱- تمام پولها و سپرده هايتان را از بانکها و سيستم بانکی خارج کنيد. حساب بانکی تان را خالی کنيد. چک پولها و تراول چکهايتان را تبديل به پول نقد يا «ارز» کنيد! اين شامل هموطنان خارج از کشور هم می شود. آنها بخصوص با قطع کامل کارهای بانکی در شعب بانکهای ايرانی، کمک بزرگی به اين طرح می کنند.

۲- بدون از دست دادن وقت، تمام پولهای نقدتان را از «ريال» تبديل به «دلار» يا «يورو» کنيد و ارزهای خود را در خانه نگهداری نماييد. در ادامه خواهم گفت تقاضای زياد «ارز» باعث چه صدماتی بر نظام اقتصادی جمهوری اسلامی می شود.

۳- بدهی های بانکی و هرگونه اقساط وامهای بانکی خودتان را حداقل در سه ماه آينده پرداخت نکنيد. هيچ فيش بانکی برای دستگاههای دولتی از قبيل پرداخت جريمه اتومبيل، قبوض آب و برق و تلفن و موبايل پرداخت نکنيد. اگر از قطع شدن اين خدمات نگرانيد، بدانيد اين «نگرانی» و يا «قطع برق و تلفن» کمترين هزينه من و شما برای آزادی کشورمان خواهد بود. يادمان باشد در اين راه، ديگران «خون» داده اند و هنوز در زندانها شکنجه می شوند.

۴- کليه «اوراق بهادار» يا «مشارکت» خود را به بانکها پس بدهيد و پول آنها بگيريد و آن پولها را هم به ارز و بخصوص به «دلار» يا «يورو» تبديل کنيد و در خانه و مکان امنی نگهداری کنيد.

۵- از پرداخت هرگونه عوارض و ماليات خودداری کنيد. اين کار را تا سه ماه انجام ندهيد. وجوه و سپرده های خود را از دستگاههای دولتی مثل سازمان حج و زيارت و وزارت مسکن و خودروسازهای داخلی «سايپا» و «ايران خودرو» پس بگيريد. هر نوع پولی نزد دستگاههای دولتی داريد، پس بگيريد.

۶- صندوقهای صدقه کميته امداد را «تحريم» کنيد و به هيچ عنوان در آن صندوقها صدقه نريزيد. اين صندوقها، قلک های ميلياردی نظام هستند و پولهای من و شما، مطلقا" به جيب مستضعفان نمی رود.

۷- هرگونه کالايی از محصولات چين، روسيه و کشورهای حامی دولت کودتا را «تحريم» کنيد و از کوچک و بزرگ، شکلات يا تلويزيون ساخت اين کشورها را نخريد.

۸- از پرداختن خمس و زکات و وجوه شرعيه به «مراجع خاموش» پرهيز کنيد و در عوض، مراجع مبارزی مانند آيات عظام منتظری، صانعی، بيات، دستغيب و ديگران را از لحاظ بنيه مالی و با پرداخت وجوه شرعيه تقويت کنيد.

۹- از ريختن نذورات و کفاره و هر نوع وجهی در حرم امامان معصوم(ع) و امامزادگان خودداری کنيد و پرداخت نذورات خود را مطابق احکام شرعی «تعليق به بعد» کنيد. ميزان درآمد حاکمان از اين حرمين شريف فوق العاده و سرسام آور است. قطع اين نذورات و تأثير بالای اين کار را دست کم نگيريد.

شما هم به راههای مشابه فکر کنيد و آنها را به يکديگر بگوييد يا برای ما بنويسيد. يادتان باشد همين راهها را هم از ميان ايده های خود شما مردم جمع آوری و تدوين کرده ايم. حال درباره هر مورد، توضيح کوتاهی می دهم. شرح و بسط آن را خودتان فکر کنيد و يا از اهلش سئوال کنيد.

اگر پولهای خود را از بانکها و سپرده های خود را از دستگاههای دولتی مثل سازمان حج و زيارت ايران خودرو و سايپا و وزارت مسکن و... پس بگيريد، سيستم مالی کشور در زمان کوتاهی فلج می شود. البته همه با هم بايد تلاش کنيم و می کنيم. اگر شما شروع کنيد، ضرر نخواهيد کرد. تضمين می کنم.

اگر پول نقدتان را به ارز رايج مثل «يورو» يا «دلار» تبديل کنيد، «تقاضا» برای خريد ارز بالا می رود. سپس قيمت دلار و يورو در بازار از کنترل دولت خارج می شود و نظام بانکی نمی تواند ارز مورد نياز مردم را تأمين کند و نمی تواند ارز مورد نياز مردم را به بازار «تزريق» کند. يعنی آنقدر ارز در اختيار ندارد. کمبود دلار و يورو باعث افزايش قيمت آنها در بازار مالی و افت شديد «ريال» می شود. دولت رانتخوار از کنترل انحصاری بازار عاجز می شود و بدين ترتيب، در کمتر از دو ماه، شريان اقتصادی دولت قطع و سيستم اقتصادی دولت کودتا زمينگير می شود.

بخش بسيار کلانی از ثروت مردم نزد وزارت مسکن و حج و زيارت و خودروسازهای داخلی است. با اعلام انصراف از حج و خريد مسکن و خودرو، و پس گرفتن پولتان، اين ثروت را از دست حکومت بيرون بياوريد و تبديل به «دلار» کنيد که مطمئنا" دولت و نظام بانکی قدرت تهيه اين ميزان دلار را نخواهند داشت. ارزش «ريال» به طور مقطعی نزول شديدی خواهد کرد و اقتصاد نظام زمينگير خواهد شد. اقتصاد «پاشنه آشيل» نظام است. بدون اين ثروت، نظام نه قدرت سرکوب ملت و خريد آدمکشان را دارد، نه می تواند به بسيجيان حقوقهای آنچنانی بدهد تا بچه های ملت را بزنند و بکشند و بگيرند و پسران و دختران عزيز مردم را در زندانها مورد تجاوز قرار دهند، و نه توان ساختن کمپ ها و آشويتس هايی مانند زندان کهريزک را خواهند داشت و نه می توانند به دنبال ماجراجويی های هسته ای و ساختن بمب اتمی بروند و ايران را درگير جنگ و تحريم کنند.

با اين کار، همچنين ارزش پولمان را که به شکل «ارز» در اختيار داريم نيز حفظ می کنيم و در هنگام «سقوط دولت» و سقوی «ريال»، چون ارزش مالی «ارز» کاهش پيدا نمی کند، ارزش پول ما هم حفظ می شود. بعد از پيروزی جنبش سبز، اقتصاد کشور مثل بناهای ديگر بازسازی خواهند شد. تمام ارزها را به «ريال سبز» تبديل خواهيم کرد و «ريال» را به جايگاه واقعی اش در اقتصاد دنيا ترقی خواهيم داد.

اگر بدهی بانک و اقساط تسهيلات، مالياتها و عوارض مختلف خود را ندهيد، بانکها و دستگاههای دولتی و شهرداريها و قوه قضائيه برای پس گرفتن وامها و مالياتها، دچار «حجم انبوهی» از پرونده ها می شوند و زمينگير و درمانده خواهند شد.

اگر کالاهای چينی و روسی و کشورهای حامی کودتاچيان را نخريد، مبادلات دولت کودتا با آن کشورها در کمتر از دوماه قفل می شود.
اگر صندوقهای صدقه کميته امداد را تحريم کنيم، و از پرداخت نذورات در امامزاده ها خودداری کنيم و خمس و وجوه شرعيه را به «مرج خاموش» ندهمی و حداقل آن را به سال بعد موکول کنيم، نظام نمی تواند با اين پولهای نذورات و صدقه ها و وجوه شرعيه، به فلسطين و لبنان و سودان و سوريه پولهای کلان بدهد و يا ۱۸ و نيم ميليارد دلار پول و شمش طلا به سوی لبنان بفرستد که در ترکيه کشف و ضبط بشود.با اين طرح، نظام ديگر نمی تواند با پولهای ملت ما، برای دختران در سوريه و لبنان و سودان(!) جهيزيه تهيه کند و آنها را به خانه بخت بفرستد و در عوض، دختران و حتی پسران زندانی ما را در اختيار مزدوران لبنانی و اردنی و سوری قرار دهد تا آنها را مورد تجاوز قرار دهند. همچنين پشتوانه مالی مقام رهبری و «نظام رانت محور» او نيز به شدت ضعيف شده و از بين می رود.

اين نظام نامشروع را با روشی «بی خطر»، ساده، بدون هزينه جانی و حتی از لحاظ مالی «سودآور» زمينگير و تسليم و سرنگون خواهيم کرد. شروع کار از همين فردا. شما، شخص خود شما، شروع کننده و نفر اول باشيد. برويد بانکها و سايپا و حج و زيارت و.... و پول هايتان را پس بگيريد و بلافاصله «يورو» و «دلار» بخريد. اين نظام را بدون خونريزی و با روشهايی «مدنی» و مدرن، تسليم يا سرنگون می کنيم. آن چنان که از فرط فلاکت، به دريوزگی بيفتند و ناچار شوند تسليم خواسته های برحق مردم شوند و قدرت نامشروع را رها کنند و حاکميت را به ملت بسپارند.

از صبح فردا، «همه با هم» شروع کنيم. يادمان نرود «رمز پيروزی» ما در اين جنبش سبز، «وحدت» و «سبقت» است و کسی نبايد منتظر ديگری بماند. بسم الله!

توجه: انتشار و تکثير و ارسال با ايميل و فتوکپی اين مطلب، «ساده ترين» و «مؤثرترين» کاری است که شما خواننده گرامی می توانيد برای «فلج کردن نظام مالی» رژيم تهران انجام بدهيد.

هیچ نظری موجود نیست: