۱۳۸۸ اسفند ۱, شنبه

ساخت گاز رنگی و دودزا در خانه، جهت کور کردن دید ماموران هنگام حمله به مردم

لینک کوتاه جهت تبلیغ آسان: http://bit.ly/defa89لینک های جایگزین برای مشاهده این ویدئوی آموزشی:

گاز دودزای رنگی یک روش کاملا بی خشونت برای مقابله با خشونت ماموران گاردی است. در این ویدئوی 2 دقیقه ای روش ساخت یک نوع ساده از گاز رنگی و دودزا توضیح داده شده که بسیار کاربردی هم هست. از این وسیله می توان برای از بین بردن دید ماموران در هنگام هجوم به سوی مردم استفاده کرد و کاملا هم بدون خطر می باشد. ابتدا این ویدئوی آموزشی را مشاهده نمایید و سپس در ادامه آموزش ساخت آن آورده شده است.مواد مورد نیاز جهت ساخت آسان گاز رنگی و دودزا در خانه:
- نیترات پتاسیم (نامهای بازاری آن: شوره، شورج یا ملح الدباغین است. آنرا می توانید از فروشگاههای لوازم آزمایشگاهی تهیه کنید. اما چنانچه ترکیب ناخالص پتاسیم نیترات را بخواهید، می توانید آنرا از فروشگاههای مرتبط با باغداری یا فروشگاههای کود شیمیایی نیترات پتاسیم یا سم فروشی ها تهیه نمایید)
- شکر
- جوش شیرین
- پودر رنگی آلی یا پودر رنگ خوراكي (از فروشگاه های رنگ فروشی یا لوازم آزمایشگاهی و یا شاید اسباب بازی فروشی ها می توانید تهیه نمایید) البته اینجا گفته پودر رنگی آلی آبی یا نارنجی بهتر کار می کند.
- فتیله آتش بازی یا چوب کبریت

روش ساخت آسان گاز رنگی و دودزا در خانه:
60 گرم پتاسیم را با 40 گرم شکر در ظرفی مخلوط کرده و آن را روی اجاق با شعله کم با آرامی به هم بزنید. آنقدر به هم بزنید تا شبیه این (در تصویر زیر) شود (یک چیز شبیه کره بادام زمینی).
بعد یک قاشق جوش شیرین به آن اضافه کرده و باز به آرامی آنرا هم بزنید تا آهسته بسوزد. سرانجام 3 قاشق بزرگ پودر رنگی به آن اضافه کنید و به طور کامل به هم بزنید. الان باید یک چیزی شبیه این داشته باشیم (در تصویر زیر)
سپس مخلوط را در یک تیوب (لوله) غیر فلزی (ترجیحا ساخته شده از مقوا) ریخته و مطابق تصویر یک چوب یا میله استوانه ای ضخیم را داخل آن فرو کنید. حدود 1 ساعت صبر کنید تا قالب شکل بگیرد.
سپس میله را درآورده و یک فتیله آتش بازی (از مواد پرکاربرد چهارشنبه سوری!) را درون آن قرار دهید و توسط مقداری پنبه آن را ایمن و محکم کنید. اگر از این فتیله ها در اختیار ندارید می توانید 7-8 تا کبریت را کنار هم قرار داده و به شکل استوانه در آورید و با چسب آنها را به هم بچسبانید و در حالتیکه سر کبریت ها به سمت بیرون باشد آنها را درون سوراخ قرار داده و توسط مقداری پنبه آنها را ایمن و محکم کنید.
در آخرین مرحله هم توسط نوار چرمی (مثل چسب نواری که در عایق بندی وسایل برقی استفاده میشه) تمام محیط تیوب را بپوشانید. فراموش نکنید که نباید سوراخ بالای تیوب را با نوار چسب مسدود کنید.
با آتش زدن فتیله یا سر کبریت ها توسط فندک همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید ابری از دود رنگی در اطراف آن تشکیل می شود که به هیچ وجه نمی توان آن طرف آنرا مشاهده کرد:

لینک های مفید دیگر:
- راهنمای تصویری ساخت گاز دودزای رنگی (به زبان انگلیسی):
http://www.skylighter.com/fireworks/making_fireworks_projects/smoke_bombs.asp
- انواع روشهای دیگر ساخت نارنجک دودزا (به زبان انگلیسی):
- دستورالعمل ساخت بمب دودزا برای رنگ های مختلف (به زبان انگلیسی):
- از کجا پودر رنگی آلی تهیه کنم (به زبان انگلیسی):
http://www.pburch.net/dyeing/dyelog/B1063361308/C1845207367/E20080611170341/index.html

۴ نظر:

روش ساخت "بمب بد بو" در خانه گفت...

روش ساخت "بمب بد بو" در خانه
مواد لازم:
1- سرکه سفید تقطیر شده
2- ریشه گیاه Valerian (سنبل الطيب، علف گربه)
3- مخلوط کن

طرز ساخت:
1- سه تا پنج کپسول ریشه Valerian (سنبل الطيب، علف گربه) را در یک مخلوط کن خالی کنید. (کپسول ریشه علف گربه را از عطاری ها میشه پیدا کرد)
2- دو فنجان سرکه سفید تقطیر شده را به آن اضافه کنید و آنقدر به هم بزنید تا خوب مخلوط شود.
3- مخلوط آماده شده را در یک ظرف بسته نگه دارید (هرچه بیشتر آنرا درون ظرف بسته نگه دارید بدبوتر شده و اثر آن بیشتر می شود)
4- حال پس از گذشت مدتی چند کافیست درپوش ظرف را برداشته تا متوجه شوید چه حیوان وحشی درون این ظرف نگه داری می کنید که هر جنبنده ای از آن فرار می کند!

می توانید آنرا درون یک تخم مرع بریزید و سوراخ آنرا حسابی محکم کنید و این ماده بدبو را به سمت ماموران گاردی پرتاب نمایید.

http://www.ehow.com/how_2107911_make-stink-bomb.html

ناشناس گفت...

بسیار سپاس گزارم از شما دوست عزیز......

ناشناس گفت...

پتاسیم نیترات از کجا تهیه کنیم؟؟
لطفا توضیح بدهید
باتشکر

ناشناس گفت...

در بخش آخر مطلب یک لینک سرچ گوگل در اینباره اضافه شده.