۱۳۸۸ مرداد ۲۶, دوشنبه

چگونه خبر يا واقعه مهم يا عکس يا ويدئوي ارزشمندي را در اينترنت، در سطح وسيع به اطلاع و ديد همگان برسانيم؟

الف) اول بايد مطلب مهم خود را در اينترنت منتشر کنيد:

1- ابتدا يک وبلاگ در www.blogger.com يا www.wordpress.com بسازيد. اين کار خيلي ساده هست. حتما موفق خواهيد شد... (توجه داشته باشيد به هيچ وجه در سايت هاي ايراني ساخت وبلاگ مانند بلاگفا و پرشين بلاگ و ... وبلاگ نسازيد که سه سوت شناسايي و دستگير خواهيد شد!)

2- مطالب مهم و جنجالي خود را در اين وبلاگ جديد درج نماييد. اگر مطالب شما شامل متن و عکس مي باشند همين وبلاگي که مي سازيد براي نگهداري اطلاعات شما کافيست و جوابگو خواهد بود.

3- اگر خبر شما خيلي مهم است و زمان براي شما مهم تر، و فرصت نمي کنيد براي انتشار مطلبتان وبلاگ بسازيد؛ بشمار 3 مي توانيد در سايت www.copytaste.com مطلب مهم خود را تايپ کنيد؛ در صورت نياز عکس يا ويدئوي مرتبط با آن را نيز در همين جا ضميمه کنيد و مطلب خود را با سرعت هرچه تمام منتشر کنيد و لينک مشاهده آن را بين ديگران پخش کنيد. اين هم يک راه بسيار سريع و فوق العاده آسان براي انتشار مطلب در اينترنت. ديگه چي مي خواهيد؟؟؟!!!

4- اگر ويدئويي ارزشمند در اختيار داريد بايد ابتدا در سايت www.youtube.com عضو شويد و ويدئو را در آنجا آپلود کنيد. در سايت يوتيوب هر بار تا طول مدت زمان 10 دقيقه مي توانيد ويدئويي را آماده کرده و آپلود کنيد. سپس لينک تماشاي آن را در وبلاگ قرار دهيد يا مستقيما نسبت به انتشار لينک مستقيم تماشاي ويدئو اقدام کنيد.

ب) وقتي که مطالب خود را در اينترنت منتشر کرديد حالا بايد لينک مشاهده مطلب مهمتان در وبلاگ يا لينک ويدئوتان در يوتيوب را بين ديگران در سطح گسترده پخش کنيد؛ راه هاي موثر اين کار عبارتند از:

1- به عضويت سايت بالاترين www.balatarin.com در بياييد و لينک مطلب خود را با کمي توضيحات تکميلي، در اين سايت اضافه کنيد. قابل ذکر است که عضويت در سايت خبري بالاترين تنها به وسيله دعوتنامه مهيا است و شما بايست به دنبال کسي که در اين سايت عضو هست باشيد تا به آدرس ايميل شما دعوتنامه عضويت در بالاترين ارسال کند تا شما بتوانيد در آن عضو شويد و لينک مطلب خود را در اين سايت به اطلاع ديگران برسانيد. با يک جستجوي ساده در گوگل www.google.com مي توانيد افرادي را که دعوتنامه سايت بالاترين براي ديگران ارسال مي کنند را پيدا کنيد...کار ساده اي هست. مطمئنا با اندکي جستجو موفق خواهيد شد تا شخصي را پيدا کنيد که شما را به سايت بالاترين دعوت کند.

2- سايت www.donbaleh.com نيز کارش مانند سايت بالاترين است با اين تفاوت که عضويت در آن آزاد است. در اين سايت عضو شويد و لينک مطلب خود را در آن به همراه توضيحات خودش ارسال کنيد تا ديگران از مطلب مهم شما آگاهي يابند.

3- نظر گذاشتن در وبلاگ هاي پر بازديد هم ميشه؟ چرا که نه!....... در اين روش شما لينک مطلب خود را بايست در قسمت نظرات وبلاگ هاي پربازديد قرار دهيد تا به ديد ديگران برسد. حالا اين وبلاگ هاي پر بازديد را چگونه بايد پيدا کرد؟ خيلي ساده وارد صفحه اصلي سايت هاي www.balatarin.com يا www.donbaleh.com شويد و به دنبال وبلاگ هايي بگرديد که مطلبشان به صفحه اول اين سايت ها وارد شده است. بلافاصله وارد اين وبلاگ ها شويد و لينک مطلب مهم خود را به همراه پاره اي توضيحات در قسمت نظرات آن وبلاگ قرار دهيد. کار تمام است! فقط يک مطلب مهم را براي چندين و چند وبلاگ معروف و پربازديد کامنت گذاري کنيد تا زودتر به نتيجه برسيد. باز هم فکر کنيد.... آهان خودشه: با سرچ کردن در گوگل هم مي توانيد وبلاگ هاي مهم و پربازديد را پيدا کنيد.... همه چيز امکان پذير است فقط بايد حوصله داشته باشيد.

4- عضويت در انجمن هاي گفتگوي بزرگ و مهم مانند http://forum.iranproud.com هم يک راه ديگر براي اطلاع رساني عمومي يک خبر مهم هست. مي توانيد لينک مطلب مهم خود را در سطح گسترده در انجمن هاي گفتگو پخش کنيد. انجمن هاي گفتگو در گوگل www.google.com نيز قابل دسترسي هستند.... ديگه چي مي خواهيد؟!

5- گروه هاي ياهو!.... اوه... اوه. سرتون گيج ميره از بس ايراني توي گروه هاي ياهو عضو هست. آدرسش اينه: http://groups.yahoo.com وارد اينجا شويد. در قسمت جستجوش کلمه IRAN را سرچ کنيد حالا نتايج را بر اساس تعداد اعضاي گروه ها مرتب کنيد يعني قسمت Sort BY را انتخاب کنيد روي Number OF Member اينجوري بهترين گروه هاي ايراني که بيشترين عضو را دارند پيدا خواهيد کرد. حالا دونه دونه به عضويت گروه هايي که به شما معرفي شده در بياييد و مطلب مهم خود را در اين گروه ها پخش کنيد.

6- کمي فکر کنيد باز هم راه هاي ديگري براي مطلع کردن مردم از يک خبر مهم وجود دارد.....مثلا چي؟ .... آره خودشه! چت روم هاي ياهو! چت روم هاي ياهو پر است از ايرانياني که در حال چت کردن با هم هستند. مي توانيد وارد چت روم هاي مختلف در ياهومسنجر شويد و در آنجا از همگان خواهش کنيد لينک مطلب جديد و مهم شما را به اطلاع دوستانشان برسانند. اين کار هم مي تواند به شما براي اطلاع رساني خبر مهمتان کمک کند.

7- عکس ها و ويدئوهاي بسيار ناب و مهمتون را ايميل بزنيد به خبرگزاري هاي مهم دنيا. آدرس ايميل بهترين هاشون اينه:

befrest@balatarin.com, foxaroundtheworld@foxnews.com, me@glennbeck.com, webdesk@france24.com, foxnewsonline@foxnews.com, yourcomments@foxnews.com, info@asahi.com, press.int@aljazeera.net, bbcworldpressoffice@bbc.co.uk, info@dw-world.de, persan@rsf.org, info@peykeiran.com, info@radiofarda.com, persian@bbc.co.uk, ankbut@voanews.com, info@iranpressnews.com, infos@peiknet.com

اينها را کپي کنيد و قرار بدهيد تو قسمت BCC قسمت ارسال ايميل، و ايميلتون را بفرستيد براي همه اينها ارسال ميشه. فقط اگر خبر شما خيلي خيلي مهم بود از اين روش استفاده کنيد. براي يک خبر نه چندان مهم به هيچ وجه از اين روش استفاده نکنيد که خيلي آبروريزي ميشه....

حواستان باشد هنگام نظر گذاشتن در وبلاگ هاي مختلف يا عضويت در انجمن هاي گفتگو از نرم افزار فيلتر شکن نظير TOR يا FREEGATE استفاده کنيد تا IP اينترنت شما عوض شود. بنابراين هيچ کس متوجه هويت شما نخواهد شد و اينجوري شناسايي شما غيرممکن خواهد شد...

بدين ترتيب هر ايراني يک خبرگزاري مي شود... ديگه چي ميخواين؟!!!

۱ نظر:

ناشناس گفت...

سلام ، فقط ميتونم بگم خيلي خيلي ممنونم . به اميد نابودي حكومت ديني كه هديه اي جز فساد و تباهي براي اين سرزمين ندارد